Thickening Cream

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Aktivizohen ne nxehtesi, gjate stilimit te flokut Per rezultate maksimale perdoret ne floke te njome Perberes qe mbrojne flokun nga... Lexo me shume

Mbaruar

Aktivizohen ne nxehtesi, gjate stilimit te flokut

  • Per rezultate maksimale perdoret ne floke te njome
  • Perberes qe mbrojne flokun nga stilimet me nxehtesi te larte dhe rrezet UV
  • Perberesit Barbados Cherry dhe Amazon Cupuacu fruit hidratojne flokun dhe e i japin shkelqim

Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me shampon dhe balsamin e saj Thickening Shampoo & Thickening Conditioner

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Thickening Cream

Lek 2,300.00