Mbaruar

Therapy Rejuvenating Shampoo

Brand: Label.m

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Size: 200ml

  • 200ml
  • 1000ml
Lek 2,500.00

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Label.m Therapy Rejuvenating Shampoo Shampo e Terapisë Rinovuese Shampo luksoze për të shndërruar me efekt të menjëhershëm flokët nga të thatë, të këputur e të plakur, në flokë të fortë, të ndritshëm dhe të rinj. Pa Sulfat, Paraben dhe Sodium... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Label.m Therapy Rejuvenating Shampoo

Shampo e Terapisë Rinovuese

Shampo luksoze për të shndërruar me efekt të menjëhershëm flokët nga të thatë, të këputur e të plakur, në flokë të fortë, të ndritshëm dhe të rinj.

Pa Sulfat, Paraben dhe Sodium Klorid/ Përbërsit natyralë:

Agjentët e Pastrimit të marra nga Arrat e Kokosit sjellin një veprim të menjëhershëm, të butë dhe rifreskues për të hequr mbeturinat e papastra dhe vajra.

Haviari i Bardhë - ndihmon në reduktimin e zbehjes për të shtuar më shumë gjallëri dhe shkëlqim

Ekstrakti i Baobabit Afrikan – riparon dëmtimet dhe forcon

200ml

Per efektin maksimal rekomandohet qe te perdoret me balsamin, kremin dhe masken e saj Age-Defying Conditioner, Age-Defying Protein Cream & Age-Defying Recovery Mask.


 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop