Therapy Rejuvenating Radiance Oil

Brand: Label.m

Lek 4,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Label.m Therapy Rejuvenating Radiance Oil Vaji Ndriçues i Terapisë Rinovuese I lehtë, me efekt shkëlqyes dhe masazhues i jep flokëve... Lexo me shume

Mbaruar

Label.m Therapy Rejuvenating Radiance Oil

Vaji Ndriçues i Terapisë Rinovuese

I lehtë, me efekt shkëlqyes dhe masazhues i jep flokëve tuaja ndjesinë e butësisë së mëndafshit dhe freskinë.

Pa Sulfat, Paraben dhe Sodium Klorid/ Përbërsit natyralë:

Vaji Arganit  – me acidet yndyrore esenciale dhe vitaminat për të rihidratuar, riparuar dëmtimin dhe mbrojtjen, dhe për një përfundim të butë dhe të shndritshëm

Ekstraktet e Gështenjës së Ëmbël – mbron dhe rigjallëron flokët

100ml

Per efektin maksimal rekomandohet qe te shoqerohet me shampon, kremin, masken dhe balsamin e saj Age-Defying Shampoo, Age-Defying Protein Cream, Age-Defying Recovery Mask & Age-Defying Conditioner

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >


 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Therapy Rejuvenating Radiance Oil

Lek 4,000.00