Kalo tek permbajtja

Therapy Rejuvenating Radiance Oil

nga Label.m
Lek 4,000.00
-

Me informo kur te vije

Label.m Therapy Rejuvenating Radiance Oil

Vaji Ndriçues i Terapisë Rinovuese

I lehtë, me efekt shkëlqyes dhe masazhues i jep flokëve tuaja ndjesinë e butësisë së mëndafshit dhe freskinë.

Pa Sulfat, Paraben dhe Sodium Klorid/ Përbërsit natyralë:

Vaji Arganit  – me acidet yndyrore esenciale dhe vitaminat për të rihidratuar, riparuar dëmtimin dhe mbrojtjen, dhe për një përfundim të butë dhe të shndritshëm

Ekstraktet e Gështenjës së Ëmbël – mbron dhe rigjallëron flokët

100ml

Per efektin maksimal rekomandohet qe te shoqerohet me shampon, kremin, masken dhe balsamin e saj Age-Defying Shampoo, Age-Defying Protein Cream, Age-Defying Recovery Mask & Age-Defying Conditioner

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >