Mbaruar

Therapy Rejuvenating Protein Cream

Brand: Label.m

Lek 3,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Label.m Therapy Rejuvenating Protein Cream Krem me Proteina nga Terapia Rinovuese Krem i lehtë, rigjeneron flokët, stimulon qarkullimin qelizor dhe krijon një barrierë ‘anti-flokë’ duke i lënë flokët të ushqyer, të fortë dhe të shëndetshëm Pa Sulfat, Paraben dhe Sodium Klorid/... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Label.m Therapy Rejuvenating Protein Cream

Krem me Proteina nga Terapia Rinovuese

Krem i lehtë, rigjeneron flokët, stimulon qarkullimin qelizor dhe krijon një barrierë ‘anti-flokë’ duke i lënë flokët të ushqyer, të fortë dhe të shëndetshëm

Pa Sulfat, Paraben dhe Sodium Klorid/ Përbërsit natyralë:

Aminoacide dhe Proteinat e Tërshërës – riparimin, rigjenerimin dhe forcimin

Gjalpë Cupuaçu – masazhon thellësisht rrënjët e flokëve duke i dhënë butësi dhe shkëlqim

Havjari i Bardhë - ndihmon në reduktimin e zbehjes duke dhënë  më shumë gjallëri dhe shkëlqim

50ml

Per efektin maksimal rekomandohet qe te perdoret me balsamin, shampon dhe masken e saj Age-Defying Conditioner, Age-Defying Shampoo & Age-Defying Recovery Mask.

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop