Therapy Rejuvenating Conditioner

Brand: Label.m

Lek 3,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Size: 150ml

  • 150ml
  • 1000ml
Lek 3,000.00
Mbaruar

Label.m Therapy Rejuvenating Conditioner Force profesionale, balsam ushqyes me Havjar te Bardhe i cili shkrifton floket dhe rikthen vitalitetin Rigjeneron dhe hidraton floket, per nje pamje te shendetshme dhe me shkelqim Efekt anti-statik per nje perfumdim te lemuar Vajrat e... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Label.m Therapy Rejuvenating Conditioner

Force profesionale, balsam ushqyes me Havjar te Bardhe i cili shkrifton floket dhe rikthen vitalitetin

  • Rigjeneron dhe hidraton floket, per nje pamje te shendetshme dhe me shkelqim
  • Efekt anti-statik per nje perfumdim te lemuar
  • Vajrat e Jojoba Esters dhe Avokado ushqejne flokun duke i lene floket e bute dhe te mendafshte.

Pa Sulfate, Pa Paraben, Pa Kloride

Per efektin maksimal rekomandohet qe te perdoret me shampon, kremin dhe masken e saj Age-Defying Shampoo, Age-Defying Protein Cream & Age-Defying Recovery Mask.

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >


 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop