Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Label.m Therapy Rejuvenating Conditioner | Duo Cosmetics

THERAPY REJUVENATING CONDITIONER

Label.m
Lek 3,000.00
Label.m Therapy Rejuvenating Conditioner Force profesionale, balsam ushqyes me Havjar te Bardhe i cili shkrifton floket dhe rikthen vitalitetin Rigjeneron dhe hidraton floket, per nje pamje te shendetshme dhe me shkelqim Efekt anti-statik per nje perfumdim te lemuar Vajrat e Jojoba Esters dhe Avokado ushqejne flokun duke i lene floket...
Nen total: Lek 3,000.00
Ruaj Hiq

Label.m Therapy Rejuvenating Conditioner

Force profesionale, balsam ushqyes me Havjar te Bardhe i cili shkrifton floket dhe rikthen vitalitetin

  • Rigjeneron dhe hidraton floket, per nje pamje te shendetshme dhe me shkelqim
  • Efekt anti-statik per nje perfumdim te lemuar
  • Vajrat e Jojoba Esters dhe Avokado ushqejne flokun duke i lene floket e bute dhe te mendafshte.

Pa Sulfate, Pa Paraben, Pa Kloride

Per efektin maksimal rekomandohet qe te perdoret me shampon, kremin dhe masken e saj Age-Defying Shampoo, Age-Defying Protein Cream & Age-Defying Recovery Mask.

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >


 

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.