Curl Define Souffle

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Labelm Curl Define Souffle Dyll i bute kremoz i cili kyç lageshtine ne brendesi te flokut per te krijuar kaçurrela te hidratuara, te permiresuara, te buta dhe te shendetshme. Krijoni... Lexo me shume

Mbaruar
Labelm Curl Define Souffle
Dyll i bute kremoz i cili kyç lageshtine ne brendesi te flokut per te krijuar kaçurrela te hidratuara, te permiresuara, te buta dhe te shendetshme. Krijoni kaçurrela te lirshme, me definicion dhe pamje natyrale.
Pa Sulfate dhe Kripera

Perodrimi:
Aplikojeni me majat e gishtave mbi floke te njome ose te thare. Ri-aplikoni per ti dhene kaçurrelave me shume definicion.

Perberesit Natyral:
Lanolin - krijon tekstura te leshurara (lirshme) me pamje te bute natyrale.
Gjalp Fare Cupuaçu - mbron, ushqen, hidraton duke i dhene flokeve nje perfundim te bute dhe me shkelqim.

Per çdo lloje floku
120ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes