Smoothing Cream

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Per floke te drejte dhe te qendrueshme I pershtatshem per cdo lloj floku Redukton demtimin e flokut nga efektet e tharjes dhe shtrirjes Perdoret ne floke te thate per rezultat me efikasPer efekt maksimal rekomadohet qe te perdoret me balsamin e tij Relaxing Balm.Mund... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Per floke te drejte dhe te qendrueshme

  • I pershtatshem per cdo lloj floku
  • Redukton demtimin e flokut nga efektet e tharjes dhe shtrirjes
  • Perdoret ne floke te thate per rezultat me efikas

    Per efekt maksimal rekomadohet qe te perdoret me balsamin e tij Relaxing Balm.

    Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

    Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop