Sleek Blow Out Cream

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Per floke te drejte dhe te qendrueshme Rikthen njomesine e flokut e humbur nga stilimet me temperature te larte Lemon flokun dhe i jep... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Mbaruar

Per floke te drejte dhe te qendrueshme

  • Rikthen njomesine e flokut e humbur nga stilimet me temperature te larte
  • Lemon flokun dhe i jep shkelqim
  • Mbron flokun nga stilimet me temperature te larte dhe rrezet e demshme UV

    Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me llakun e tij Blow Out Spray.

    Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

    Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes