Sea Salt Spray

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Produkti multifunksional stilues i cili mund te perdoret me vete ose si baze per stilime me volum, teksture apo kontroll... Lexo me shume

Masa: 200ml

  • 200ml
  • 500ml
Lek 2,300.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Produkti multifunksional stilues i cili mund te perdoret me vete ose si baze per stilime me volum, teksture apo kontroll afatgjate .

  • Permban si perberes kryesor algat nga thellesit e oqeanit ne Hawaii
  • Minerale te pasterta nga oqeani
  • Krijon volum dhe teksture

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Sea Salt Spray

Lek 2,300.00