Relaxing Balm

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Per floke te drejte dhe te qendrueshme Ndihmon per te mbajtur drejt flokun (kacurrel, me onde)  Permireson pamjen e fijeve te ndara te flokut E pershtatshme per floke te trajtuar kimikisht (floke te... Lexo me shume

Mbaruar

Per floke te drejte dhe te qendrueshme

  • Ndihmon per te mbajtur drejt flokun (kacurrel, me onde) 
  • Permireson pamjen e fijeve te ndara te flokut
  • E pershtatshme per floke te trajtuar kimikisht (floke te dekoloruar)

    Per efekt maksimal rekomadohet qe te perdoret me kremin e saj Smoothing Cream.

    Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

    Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes