Protein Spray

Brand: Label.m

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Forcim dhe mbrojtje Perforcon strukturen e flokut Mbrojtes nga stilimet me nxehtesi dhe eviton zbehjen e ngjyres se flokut Rregullon nivelin... Lexo me shume

Size: 250ml

 • 250ml
 • 500ml
Lek 1,900.00
Mbaruar

Forcim dhe mbrojtje

 • Perforcon strukturen e flokut
 • Mbrojtes nga stilimet me nxehtesi dhe eviton zbehjen e ngjyres se flokut
 • Rregullon nivelin e hidratimit dhe lemon flokun

  Per mbrojtje edhe me efikase rekomadohet qe te perdoret me Heat Protection Spray.

  Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

  Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Protein Spray

250ml
250ml
Lek 1,900.00