Pliable Definer

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Krem i pershtatshem per stilime me te sofistikuara Krem super elastik qe te jep mundesine te ri-stiloni floket pergjate dites Permban Soy Lipids, Soy Flour dhe Yucca Root te cilat ushqejne flokun Mund ta blini online, ose ne sallonin me... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Krem i pershtatshem per stilime me te sofistikuara

  • Krem super elastik qe te jep mundesine te ri-stiloni floket pergjate dites
  • Permban Soy Lipids, Soy Flour dhe Yucca Root te cilat ushqejne flokun

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop