Kalo tek permbajtja

Label.m Organic Orange Blossom Conditoner

nga Label.m
Lek 3,000.00
-

Me informo kur te vije

Organike, per cdo lloj floku. 

  • Per nje skalp te paster dhe per me shume volum tek rrenjet
  • Ndihmon ne ruajtjen e nivelit te pehashit dhe rikthen shendetin e skalpit, per floke te lemuar dhe me shkelqim
  • Forcon flokun duke i dhene elasticitet dhe shkelqim natyral

    Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me balsamin e saj Label.m Organic Orange Blossom Shampoo .

    Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

    Salloni me i afert >