Label.m Organic Lemongrass Conditioner

Brand: Label.m

Lek 3,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Hidratues organik per cdo lloj floku Hidratues dhe qetesues i skalpit dhe flokut  Forcon flokun dhe e mbron ate nga oksidimi... Lexo me shume

Size: 200ml

 • 200ml
 • 1000ml
Lek 3,000.00
Mbaruar

Hidratues organik per cdo lloj floku

 • Hidratues dhe qetesues i skalpit dhe flokut 
 • Forcon flokun dhe e mbron ate nga oksidimi i diellit dhe streset tjera te mjedisit
 • Perthithet menjehere pa hequr yndyrerat natyrale te flokut dhe ndalon krijimin e tepert 

  Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me shampon e saj Label.m Organic Lemongrass Shampoo .

  Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

  Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Label.m Organic Lemongrass Conditioner

200ml
200ml
Lek 3,000.00