Label.m Miracle Fibre

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Krem stilues i lehte qe jep volum te menjehershem Jep volum te menjehershem kur aplikohet ne floke te thate Me... Lexo me shume

Mbaruar

Krem stilues i lehte qe jep volum te menjehershem

  • Jep volum te menjehershem kur aplikohet ne floke te thate
  • Me perberes Shea dhe Cupuacu Butters qe kan veti hidratuese ne floke
  • Stilon me detaj te larte pa e peshuar flokun

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Label.m Miracle Fibre

Lek 2,300.00