Label.m Intensive Repair Shampoo

Brand: Label.m

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Nje shampo e pasur dhe ushqyese per floke me pamje te thate dhe te demtuar Riparon intensivisht te gjitha shtresat... Lexo me shume

Size: 300ml

  • 300ml
  • 1000ml
Lek 2,200.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Nje shampo e pasur dhe ushqyese per floke me pamje te thate dhe te demtuar

  • Riparon intensivisht te gjitha shtresat e flokut
  • Formuluar me nje koncentrim te larte te Tri-Molecular Complex
  • I le floket me shkelqim, te forcuar dhe me pamje te shendetshme

Nese nevojitet, kombinojeni me Intensive Repair Conditioner dhe Intensive Repair Mask, per trajtim super intensiv.

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Label.m Intensive Repair Shampoo

Lek 2,200.00