Intensive Repair Conditioner

Brand: Label.m

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Balsam i koncentruar dhe ushqyes per floke me pamje te thate dhe te demtuar Riparon intensivisht te gjitha shtresat e flokut... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Size: 300ml

  • 300ml
  • 1000ml
Lek 2,500.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Balsam i koncentruar dhe ushqyes per floke me pamje te thate dhe te demtuar

  • Riparon intensivisht te gjitha shtresat e flokut
  • Formuluar me nje koncentrim te larte te Tri-Molecular Complex
  • I le floket me shkelqim, te forcuar dhe me pamje te shendetshme

Nese nevojitet, kombinojeni me Intensive Repair Shampoo dhe Intensive Repair Mask, per trajtim super intensiv.

Pa Sulfate, Pa Natriklorate

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes