Intensive Repair Mask

Brand: Label.m

Lek 2,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Trajtim i thelle ushqyes per te riparuar, zbutur dhe permiresuar menaxhimin e flokeve, duke i lene floket e mendafshte dhe... Lexo me shume

Size: 120ml

  • 120ml
  • 800ml
Lek 2,400.00
Mbaruar

Trajtim i thelle ushqyes per te riparuar, zbutur dhe permiresuar menaxhimin e flokeve, duke i lene floket e mendafshte dhe te bute

  • Permban Cupuacu Butter per te pershpejtuar rikuperimin e lageshtires dhe elasticitetit natyral te flokut
  • Shkelqim maksimal dhe i shendetshem

Nese nevojitet, kombinojeni me Intensive Repair Shampoo dhe Intensive Repair Conditioner, per trajtim super intensiv.

Pa Sulfate, Pa Natriklorate

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Intensive Repair Mask

120ml
120ml
Lek 2,400.00