Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Label.m Honey & Oat Shampoo | Duo Cosmetics

HONEY & OAT SHAMPOO

Label.m
Lek 2,100.00
Label.m Honey & Oat Shampoo Rigjenerim i perditshem per floke te thate, te demtuar dhe te dehidratuar Hidraton, ushqen dhe mbron duke dhene force dhe luster pa i renduar floket Ri-nderton fibrat e demtuara Permban Mjalte Manuka per te rigjeneruar demtimet qelizore duke i lene floket e bute dhe me...
Nen total: Lek 2,100.00
Ruaj Hiq

Label.m Honey & Oat Shampoo

Rigjenerim i perditshem per floke te thate, te demtuar dhe te dehidratuar

  • Hidraton, ushqen dhe mbron duke dhene force dhe luster pa i renduar floket
  • Ri-nderton fibrat e demtuara
  • Permban Mjalte Manuka per te rigjeneruar demtimet qelizore duke i lene floket e bute dhe me pamje te shendetshme

Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me balsamin dhe masken e saj Honey & Oat ConditionerHoney & Mask.

Pa Sulfate

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.