Honey & Oat Shampoo

Brand: Label.m

Lek 2,100.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Label.m Honey & Oat Shampoo Rigjenerim i perditshem per floke te thate, te demtuar dhe te dehidratuar Hidraton, ushqen dhe mbron duke dhene force dhe luster pa i renduar floket Ri-nderton fibrat e demtuara Permban Mjalte Manuka per te rigjeneruar... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Size: 300ml

  • 300ml
  • 1000ml
  • 3750ml
Lek 2,100.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Label.m Honey & Oat Shampoo

Rigjenerim i perditshem per floke te thate, te demtuar dhe te dehidratuar

  • Hidraton, ushqen dhe mbron duke dhene force dhe luster pa i renduar floket
  • Ri-nderton fibrat e demtuara
  • Permban Mjalte Manuka per te rigjeneruar demtimet qelizore duke i lene floket e bute dhe me pamje te shendetshme

Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me balsamin dhe masken e saj Honey & Oat ConditionerHoney & Mask.

Pa Sulfate

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop