Honey & Oat Conditioner

Brand: Label.m

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Label.m Honey & Oat Conditioner Rigjenerim i perditshem per floke te thate, te demtuar dhe te dehidratuar Hidraton, ushqen dhe... Lexo me shume

Size: 300ml

  • 300ml
  • 1000ml
Lek 2,200.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Label.m Honey & Oat Conditioner

Rigjenerim i perditshem per floke te thate, te demtuar dhe te dehidratuar

  • Hidraton, ushqen dhe mbron duke dhene force dhe luster pa i renduar floket
  • Ri-nderton fibrat e demtuara
  • Permban Mjalte Manuka per te rigjeneruar demtimet qelizore duke i lene floket e bute dhe me pamje te shendetshme

Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me shampon dhe masken e saj Honey & Oat ShampooHoney & Oat Mask.

Pa Sulfate

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Honey & Oat Conditioner

Lek 2,200.00