Label.m Hold & Gloss Hair Spray

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Formuluar per cdo lloj floku me efekt te menjehershem Me perberes vajin e avokados i cili ndihmon ne zbutjen e flokut Mbrojtes nga demtimet e stilimeve me nxehtesi dhe rrezeve... Lexo me shume

Size: 200ml

  • 200ml
Mbaruar

Formuluar per cdo lloj floku me efekt te menjehershem

  • Me perberes vajin e avokados i cili ndihmon ne zbutjen e flokut
  • Mbrojtes nga demtimet e stilimeve me nxehtesi dhe rrezeve te demshme UV
  • Efekt te menjehershem pa renduar flokun

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes