Label.m Heat Protection Spray

Brand: Label.m

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Forcim dhe mbrojtje. Mbron flokun nga stilimet me nxehtesi te larte Vesh flokun me shtrese mbrojtese ndaj rrezeve UV Mbron flokun... Lexo me shume

Size: 200ml

  • 200ml
Mbaruar

Forcim dhe mbrojtje.

  • Mbron flokun nga stilimet me nxehtesi te larte
  • Vesh flokun me shtrese mbrojtese ndaj rrezeve UV
  • Mbron flokun nga temperatura deri ne 225°C (437°F)! 

    Per mbrojtje edhe me efikase rekomadohet qe te perdoret me Protein Spray.

    Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

    Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Label.m Heat Protection Spray

Lek 1,900.00