Hairspray

Brand: Label.m

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Size: 600ml

  • 300ml
  • 600ml
Lek 2,500.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Label.m Hair Hairspray Permban pro-vitamin B5,  mbrojtes ndaj rrezeve UV  dhe hidratues natyral per te mbrojtur, duke fiksuar stilimin dhe duke i dhene shkelqim. Udhezime: Perzjejeni mire. Sprucojeni 30cm larg flokeve aty ku doni te fiksoni stilimin. Aplikojeni ne floke te thate. Lehtesisht... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Label.m Hair Hairspray

Permban pro-vitamin B5,  mbrojtes ndaj rrezeve UV  dhe hidratues natyral per te mbrojtur, duke fiksuar stilimin dhe duke i dhene shkelqim.

Udhezime: Perzjejeni mire. Sprucojeni 30cm larg flokeve aty ku doni te fiksoni stilimin. Aplikojeni ne floke te thate. Lehtesisht hiqet me kreher ose me larje.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop