Label.m Hair Perfume

Brand: Label.m

Lek 4,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Size: 100ml

  • 100ml
Mbaruar

Hair & Body Perfume by label. Arome e kendeshme e agrumeve sebashku me lule te bardha dhe pyje te pasura ,ky parfum eshte dizenjuar per te rigjalleruar floket dhe trupin tuaj me aromen e fresket qe zgjat.Me perberjen e vajit te Arganit, ushqen... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Hair & Body Perfume by label.

Arome e kendeshme e agrumeve sebashku me lule te bardha dhe pyje te pasura ,ky parfum eshte dizenjuar per te rigjalleruar floket dhe trupin tuaj me aromen e fresket qe zgjat.Me perberjen e vajit te Arganit, ushqen dhe shton nje vello te lehte shkelqimi.

Parfum i cili nuk i than floket e as nuk i rendon, i pershtatshem per te gjithe llojet e flokeve. Sprucojeni lehtesisht ne te gjithe floket dhe shtojeni sa here te deshironi. Mund te perdoret dhe parfum per trup.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop