Mbaruar

Hair Glue

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Mban flokun te qendrueshem me efekt mat  Qendrueshmeri te forte dhe e leht per tu pastruar Mund te perzihet me... Lexo me shume

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Mban flokun te qendrueshem me efekt mat 

  • Qendrueshmeri te forte dhe e leht per tu pastruar
  • Mund te perzihet me produktet e tjera Label.m

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes