Mbaruar

Extreme Hold Hairspray

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Size: 400ml

  • 400ml

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Llak me efekt mbrojtes qe mban stilimin pergjate dites I pasur ne vitamin B qe mbron flokun ndaj demeve te shkaktuara nga rrezet UV Hiqet lehte dhe te jep mundesine te ri-stilosh floket sa here te jet e nevojshme. Mund ta... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Llak me efekt mbrojtes qe mban stilimin pergjate dites

  • I pasur ne vitamin B qe mbron flokun ndaj demeve te shkaktuara nga rrezet UV
  • Hiqet lehte dhe te jep mundesine te ri-stilosh floket sa here te jet e nevojshme.

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop