Extra Strong Mousse

Brand: Label.m

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Shkume per mbajtje dhe volum Permban filtra mrojtes kunder rrezeve te demshme UV Jep volum dhe definicion kacurrelave Mbajtje afatgjate... Lexo me shume

Size: 200ml

  • 200ml
Mbaruar

Shkume per mbajtje dhe volum

  • Permban filtra mrojtes kunder rrezeve te demshme UV
  • Jep volum dhe definicion kacurrelave
  • Mbajtje afatgjate me permbajtje antistatike per floke te holle

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Extra Strong Mousse

Lek 1,900.00