Extra Strong Gel

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Xhel klasik Thahet shpejt Mund te perdoret gjat tharjes se flokut per floke te shtrire me shkelqimPer mbajtje me te lire dhe te kontrollueshme rekomandohet te perdoret varianti Gel.Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Size: 150ml

  • 150ml
Mbaruar

Xhel klasik

  • Thahet shpejt
  • Mund te perdoret gjat tharjes se flokut per floke te shtrire me shkelqim

    Per mbajtje me te lire dhe te kontrollueshme rekomandohet te perdoret varianti Gel.

    Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

    Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop