Dry Shampoo

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Ri-freskon dhe Ri-gjalleron stilimet Niseshtja e Orizit vepron duke ngritur yndyrnat nga skalpi Vepron si teksturues Mat me nje perfundim... Lexo me shume

Mbaruar

Ri-freskon dhe Ri-gjalleron stilimet

 • Niseshtja e Orizit vepron duke ngritur yndyrnat nga skalpi
 • Vepron si teksturues Mat me nje perfundim te bute

  Vjen ne dy variante, per floke me tone te hapura ose te erreta.  Provoni Dry Shampoo Brunette per floke brune ose te zeza.

  Aplikojeni mbi floke te thare per te hequr yndyrnat ose ri-freskuar floket.

  Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

  Salloni me i afert >

  E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
  Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
  Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
  Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
  Shporta

  Shporta juaj eshte bosh.

  Shop

  Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
  Vleresoni Transportin
  Shto nje kupon

  Vleresoni Transportin

  Shto nje kupon

  Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

  Dry Shampoo

  Lek 2,300.00