Dry Shampoo

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar

Ri-freskon dhe Ri-gjalleron stilimet

 • Niseshtja e Orizit vepron duke ngritur yndyrnat nga skalpi
 • Vepron si teksturues Mat me nje perfundim te bute

  Vjen ne dy variante, per floke me tone te hapura ose te erreta.  Provoni Dry Shampoo Brunette per floke brune ose te zeza.

  Aplikojeni mbi floke te thare per te hequr yndyrnat ose ri-freskuar floket.

  Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

  Salloni me i afert >

  E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
  Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
  Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
  Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
  Shporta

  Shporta juaj eshte bosh.

  Shop