Daily Shine Conditioner

Brand: Label.m

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Label.m Daily Shine Conditioner Balsam i lehte per te gjithe llojet e flokeve, sidomos per floket e holle ose me... Lexo me shume

Size: 300ml

  • 300ml
  • 1000ml
Lek 2,200.00
Mbaruar

Label.m Daily Shine Conditioner

Balsam i lehte per te gjithe llojet e flokeve, sidomos per floket e holle ose me yndyre.

  • Floke te bute dhe te menaxhueshem
  • Krijon shtrese mbrojtese e cila ruan nivelin e hidratimit
  • Nivel i larte Anti-oksidantesh

Pa Sulfate

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Daily Shine Conditioner

300ml
300ml
Lek 2,200.00