Kalo tek permbajtja

Colour Stay Conditioner

nga Label.m
Lek 2,200.00
-

Me informo kur te vije

Formula te koncentruara per te mbrojtur floket e sapo lyer

  • Mbron, hidraton dhe forcon flokun ne brendesi
  • Permban Heliogenol te nxjerrur nga Fara e Lules se Diellit, nje stabilizues me efekt te larte ne parandalimin e zbehjes se ngjyres

Rekomandohet te perdoret me shampon e saj Colour Stay Shampoo

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >