Brunette Texturising Volume Spray

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Label.m Brunette Texturising Volume Spray Perberje e thate e cila menjehere krijon teksture dhe i jep trup flove per kohe te gjate me nje efekt dramatik.Krijuar specifikisht per floke me tone te erreta, kombinon benefitet e teksures se Dry Shampo... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Label.m Brunette Texturising Volume Spray

Perberje e thate e cila menjehere krijon teksture dhe i jep trup flove per kohe te gjate me nje efekt dramatik.
Krijuar specifikisht per floke me tone te erreta, kombinon benefitet e teksures se Dry Shampo me forcen fiksuese te Hairspry, per volum te menjehereshem qe nga rrenja.

Udhezime : Perziejeni mire dhe sprucojeni paralel 10-15cm ne floke te thate . Aplikojeni eventualisht, duke u perqendruar tek rrenjet dhe masazhojeni me gishta per ti dhene volum. 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop