Kalo tek permbajtja

Brightening Blonde Conditioner

nga Label.m
Lek 2,300.00
-

Me informo kur te vije

Per mirmbajtjen e perditshme te flokut bjond

  • Ushqen flokun dhe lufton de-hidratimin dhe keputjen
  • Ruan tonet bjond te flokut, shmang zbehjen e ngjyres
  • Perberes te pasur ne vitamin B dhe C qe forcojne flokun nga rrenja tek majet

Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me shampon dhe balsamin saj Brightening Blonde Shampoo & Brightening Blonde Balm

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >