Brightening Blonde Balm

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Per zbutjen dhe mbrojtjen e flokut duke i dhen shkelqim Perberes qe ushqejne dhe forcojne flokun duke reduktuar demtimet dhe... Lexo me shume

Size: 100ml

  • 100ml
Mbaruar

Per zbutjen dhe mbrojtjen e flokut duke i dhen shkelqim

  • Perberes qe ushqejne dhe forcojne flokun duke reduktuar demtimet dhe keputjen e tyre
  • Krijon shkelqim te persosur per tonalitetet bjonde dhe eviton zbehjen e ngjyres
  • Zbutje te menjehershme te flokut

Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me balsamin dhe shampon e saj Brightening Blonde Conditioner & Brightening Blonde Shampoo

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Brightening Blonde Balm

Lek 2,300.00