Blow Out Spray

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Shoqeruesi i perkryer gjate tharjes se flokut Mbrojtes ndaj stilimeve me temperature te larte Volum dhe mbajtje afatgjate Per efektin... Lexo me shume

Size: 200ml

  • 200ml
  • 500ml
Lek 2,300.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Shoqeruesi i perkryer gjate tharjes se flokut

  • Mbrojtes ndaj stilimeve me temperature te larte
  • Volum dhe mbajtje afatgjate

Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me kremin tij Sleek Blow Out Cream.

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Blow Out Spray

Lek 2,300.00