Mbaruar

Dandruff Control Treatment

Brand: Intragen

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Trajtim intensive Kundra Zbokthit Trajtim pa shperlarje i cili aplikohet 3 here ne jave. Pasi zbokthi te eliminohet, rekomandohet nje... Lexo me shume

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Trajtim intensive Kundra Zbokthit

Trajtim pa shperlarje i cili aplikohet 3 here ne jave. Pasi zbokthi te eliminohet, rekomandohet nje muaj pushim pa aplikuar produktin. Pas kesaj periudhe aplikoni me alternime nje muaj trajtim te plote ( Shampo + Solucion) dhe nje muaj vetem shampo.

Veprimi

Eliminon zbokthin dhe e parandalon ri-krijimin e tij.

Aplikimi

  1. Aplikoni Shampon Anti Dandruff duke e masazhuar me gishta mbi gjithe siperfaqen e flokeve. Kjo siguron pastrimin e qelizave te vdekura nga shtresa e siperme e lekures.
  2. Shperlajeni me uje te ftohte dhe thajini floket me delikatese. Kompletoni trajtimin duke aplikuar Dandruff Control Treatment. Shperndajeni me gishta ne menyre te barabarte duke siguruar perthithjen dhe qetesimin e lekures.
  3. Rekomandojme perdorimin e Shampos Dandruf Control mbi floke te thate ose me yndyre.

Rezultatet

  • 70% redutktim te thermimeve ne vetem 1 jave
  • Efekt afatgjate kundra zbokthit
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes