ANTI HAIR LOSS SHAMPOO

Brand: Intragen

Lek 1,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Anti Hair Loss ShampooRigjenerim i Thelle Kundra Renies se FlokutShampo Anti Hair Loss nga Intragen me perberes aktive te cilet pastrojne,... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Size: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 1,500.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Anti Hair Loss Shampoo
Rigjenerim i Thelle Kundra Renies se Flokut
Shampo Anti Hair Loss nga Intragen me perberes aktive te cilet pastrojne, zbusin dhe shtojne volumin e flokeve.
Veprimi
Parandalon renien e flokut nderkohe qe ndihmon ne reduktimin e stresit, nje nga faktoret kryesore qe ndikon ne renien e flokut.
Aplikimi
Aplikoni Shampon Anti Hair Loss, masazhojeni mire me gishta (nga qafa drejt kokes) per te stimulua qarkullimin e gjakut.
Shperlajeni me uje te ngrohte dhe thajini floket me delikatese.
Kompletoni trajtimin duke aplikuar Anti Hairloss Treatment duke u fokusuar ne zonat problematike.
Lereni te veproje per 5 minuta.
250ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes