Be Fabulous Recovery Keratin Shampoo

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Revlon Professional Be Fabulous Hair Recovery Linje specifike per floke shume te thate dhe te demtuar. Ndihmon ne riparimin dhe... Lexo me shume

Mbaruar

Revlon Professional Be Fabulous

Hair Recovery

Linje specifike per floke shume te thate dhe te demtuar. Ndihmon ne riparimin dhe ndalimin e keputjes se flokut. (testura me shampo + balsam + serum). Mbron ngjyren, Riparon, Permireson, Anti age, Hidraton.
PERDORIMI: Aplikojeni mbi floke te lagur dhe shplajeni mire.

 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Be Fabulous Recovery Keratin Shampoo

Lek 1,800.00