Mbaruar

American Crew Grooming Spray

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Grooming SpraySpray perfundues me teksture natyrale, te lirshme.Perfitimet Agjent mbajtes me fleksibilitet te cilet sigurojne qendrueshmëri. Ushqen skalpin e thate te kokes. Parandalon tharjen e tepert te flokeve dhe te kokes. PerdorimiSperkatni ne varesi te gjatesise se flokeve.250ml Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Grooming Spray
Spray perfundues me teksture natyrale, te lirshme.
Perfitimet
  • Agjent mbajtes me fleksibilitet te cilet sigurojne qendrueshmëri.
  • Ushqen skalpin e thate te kokes.
  • Parandalon tharjen e tepert te flokeve dhe te kokes.
Perdorimi
Sperkatni ne varesi te gjatesise se flokeve.
250ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop