GO AHEAD AND GROW

Lek 1,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

GO AHEAD AND GROW- baze per rritjen e thonjve te shendetshem Kjo eshte nje baze mbrojtese shendetshme per thonjte e dobet... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Mbaruar

GO AHEAD AND GROW- baze per rritjen e thonjve te shendetshem

Kjo eshte nje baze mbrojtese shendetshme per thonjte e dobet dhe te demtuar. Ky trajtim natyral + basecoat gjithcka-ne-nje eshte baza e persosur per te ndihmuar thonjte te arrijne potencialin e tyre të plote. Keratina dhe vitamina nxisin rritjen e thonjeve me te forte, me te gjate dhe me te shendetshem.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes