GEL SOFTGEL LONG STILETTO TIPS 50 PACK REFILL

Brand: Gelish

Lek 600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Zgjidh Masen: #1

 • #1
 • #2
 • #3
 • #5
 • #6
 • #7
 • #8
Mbaruar

*Zgjidhni masen e preferuar para se te shtoni ne shporte.* Paketim me 50 Tipsa te gatshem per aplikim.THONJ PERFEKT ME SHPEJTESINE E DRITESShpejtesia me te cilen ju mund te aplikoni tipsat me mbulim te plote xhelatine nuk krahasohet me asnjesistem apo teknike tjeter,... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

*Zgjidhni masen e preferuar para se te shtoni ne shporte.* Paketim me 50 Tipsa te gatshem per aplikim.
THONJ PERFEKT ME SHPEJTESINE E DRITES
Shpejtesia me te cilen ju mund te aplikoni tipsat me mbulim te plote xhelatine nuk krahasohet me asnje
sistem apo teknike tjeter, kombinuar me kurimin e super-shpejte te xhelit Gelish. Ju nuk keni ndertuar
ndonjehere thonj me shpejt se sa kjo! Gelish Soft Gel Tips sigurojne thonj perfekt dhe afatgjate ne nje
kohe rekord, me pak se 20 minuta per nje set te plote.
Soft Gel Tips ndjehen me mire se thonjt tuaj natyral! E perbere me material si xhelatine me te lehte 
se ajri, tipsat tone jane te dizenjuar per tu pershtatur me konturet e thonjve natyral per  peputhje sa
me perfekte, te forte dhe rezistente ndaj thyerjes.
 • Forme e gatshme perfekte-Gati per aplikim
 • Force rezistente ndaj thyerjeve ne skaje fale teknologjise Aprés Tips
 • Flexi-fit Solt Gel per ngjitje perfekte
 • Zona e kontaktit me kutikulen e holle nuk pengon
 • Çdo kuti permban 550 tipsa(50 cope te cdo madhesie 00 deri ne 10)
 • Aplikim si shpejtesia e drites
TIPSA ME FORME TE GATSHME- GATI PER APLIKIM- SET I PLOTE PER 20 MINUTA
* ose me pak!
 1. VENDOS. Zgjidh gjatesine dhe formen e tipsit qe deshironi. Apliko Tip Primer dhe Soft Ge Tip Adhesive
 2. KURO. Vendose dhe mbajeni tipsin ne thua. Kuroje ne Touch Led per 5 sekonda. Perserite.
 3. KURO. Kuroni te 5 thonjte per 60 sekonda.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop