FOUNDATION BASE GEL

Brand: Gelish

Lek 3,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

FOUNDATION SOAK-OFF BASE GEL  - BAZA  Krijon lidhjen midis thonjve dhe produkteve te xhelit pa demtuar pllaken e thonjve. Funkionon si baze per Gelish Structure ose Gelish Soak-Off Gel Polish.... Lexo me shume

Mbaruar

FOUNDATION SOAK-OFF BASE GEL  - BAZA 

Krijon lidhjen midis thonjve dhe produkteve te xhelit pa demtuar pllaken e thonjve. Funkionon si baze per Gelish Structure ose Gelish Soak-Off Gel Polish. Kurohet 5 sekonda ne  LED 18G; 10 sekonda LED LIGHT; 1 minute ne UV. 

Aplikohet perpara ngjyres tuaj te preferuar te manikyrit Gelish Soak-Off Polish

15mL 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

FOUNDATION BASE GEL

Lek 3,000.00