Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

E Re
Finishing Spray

FINISHING SPRAY

American Crew
Lek 1,800.00
American Crew Finishing Spray - Llak Flokesh per Meshkuj Llak i krijuar posacerisht per meshkuj i cili, ndryshe nga llaku per femra ndihmon ne ruajtjen dhe perfundimin e stilimit pa i ngrire floket duke mundesuar rimodelim edhe pas aplikimit. Perdorimi: Aplikojeni pas pastes stiluese si perfundues dhe mbrojtes stilimi. Per kontroll me...
Nen total: Lek 1,800.00
Ruaj Hiq

American Crew Finishing Spray - Llak Flokesh per Meshkuj

Llak i krijuar posacerisht per meshkuj i cili, ndryshe nga llaku per femra ndihmon ne ruajtjen dhe perfundimin e stilimit pa i ngrire floket duke mundesuar rimodelim edhe pas aplikimit.

Perdorimi: Aplikojeni pas pastes stiluese si perfundues dhe mbrojtes stilimi. Per kontroll me te larte, aplikojeni afer rrenjes.
Perfundim i thate dhe natyral me aromen klasike per meshkuj American Crew.

200ml/500ml

 

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.