FIBER & DAILY DEEP MOISTURIZING SHAMPOO

Lek 3,100.00 Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

American Crew Fiber Produkt si-Fibër ndihmon ne trashje, teksture dhe krijon efektin e flokeve te plote.Siguron kontroll te larte dhe perfundim pa... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Mbaruar

American Crew Fiber 
Produkt si-Fibër ndihmon ne trashje, teksture dhe krijon efektin e flokeve te plote.
Siguron kontroll te larte dhe perfundim pa shkelqim, Mat. Funksionon mire ne floke
te shkurter, 1-3 inch gjatesi. Kontoll te larte, shkelqim te ulet dhe stilim sipas deshires.
Perfitimet

  • Lanolin: siguron butesi dhe njekohesisht kontroll
  • Cetyl Palmitate: Zbutes, siguron ndjesi te bute ne prekje
  • Dylli i Bletes: Mbron nga humbja e lageshtise ndersa siguron kontroll te plote.

Perdorimi
Per rezultate me te mira, aplikoni nje sasi te vogel ne duar dhe perhapeni ne menyre homogjene ne floke.
85gr

American Crew Daily Deep Moisturizing Shampoo
Shampo flokesh e pasur me balsam i le floket te bute gjate gjithe dites pa shkaktuar yndyrosje.
Formula ultra-hidratuese pastron ndersa aroma e mentes i gjalleron.
E pasur me vitamine B5 per floke te shendetshem, kjo shampo vegane, pa silikon eshte pershtatshme
per perdorim te perditshem per floke normale ose te thate.
Benefitet

  • Hidratim, i cili eshte shume i nevojshim perfloket e thate.
  • Vitamina B5 jep lageshti qe mundeson floke te shendetshem.
  • Formuluar me 91% perberes natyrore
  • Paketimi me nje minimum prej 80% plastike te riciklueshme

250ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes