-25%Mbaruar

Fiber & 3in1 Shampoo

Lek 2,900.00 Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

American Crew Fiber 85gProdukt Fibër ndihmon ne trashje, teksture dhe krijon efektin e flokeve te plote.Siguron kontroll te larte dhe perfundim pa shkelqim, Mat. Funksionon mire ne flokete shkurter, 1-3 inch gjatesi. Kontoll te larte, shkelqim te ulet dhe stilim... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Fiber 85g
Produkt Fibër ndihmon ne trashje, teksture dhe krijon efektin e flokeve te plote.
Siguron kontroll te larte dhe perfundim pa shkelqim, Mat. Funksionon mire ne floke
te shkurter, 1-3 inch gjatesi. Kontoll te larte, shkelqim te ulet dhe stilim sipas deshires.

American Crew 3-in-1 Shampoo 250ml
Shampo dhe balsam per floket dhe trupin American Crew 3in1.
Praktike dhe efektive per meshkuj aktive.
Zbut floket pa krijuar volum.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop