Euave Sun Protection Detangling Conditioner

Lek 1,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Equave Sun Protection Detangling Conditioner Spray pa shplarje e pasur me keratine dhe me filtra UV Trajtues pa shplarje per mbrojtje gjate kohes se Veres. Lehteson krehjen rigjeneron dhe hidraton fibrat kapilare. Krijuar specifikisht per perdorim gjate kohes kur floket ekspozohen... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Equave Sun Protection Detangling Conditioner

  • Spray pa shplarje e pasur me keratine dhe me filtra UV
  • Trajtues pa shplarje per mbrojtje gjate kohes se Veres.
  • Lehteson krehjen rigjeneron dhe hidraton fibrat kapilare.

Krijuar specifikisht per perdorim gjate kohes kur floket ekspozohen ne temperaturat e larta te diellit, duke i mbrojtur nga efekti demtues i rrezeve ultraviolete.
Formuluar si nje produkt me dy-faza, kombinon fazen e siperme e cila jep kondicionim dhe shkelqim, me fazen e poshtme e cila siguron hidratim dhe ushqim.
Gjithmone para perdorimit duhet tundur shishja qe te perzjehen ingredientet.
Rezultat i menjehershem,floke te mendafshte dhe rrezatues gjate gjithe stines se veres.
200ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop