Equave Kids Princess Detangling Conditioner

Lek 1,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Revlon Professional Equave Kids Princess ConditionerKondicioner i lehte dhe shume delikat per princeshat e vogla. Zbut menjehere dhe hidratonfloket e te gjitha gjatesive. Perfundimi floke te mendafshte dhe plot shkelqim. Formula e lehte E pasuruar me keratin Zvogelon ngaterresen e... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Revlon Professional Equave Kids Princess Conditioner
Kondicioner i lehte dhe shume delikat per princeshat e vogla. Zbut menjehere dhe hidraton
floket e te gjitha gjatesive. Perfundimi floke te mendafshte dhe plot shkelqim.

  • Formula e lehte
  • E pasuruar me keratin
  • Zvogelon ngaterresen e flokeve
  • Parandalon elektricitetin statik.
  • Permban filtrat UVA / UVB
  • Kujdeset per floket dhe i jep shkelqim te pabesueshëm dhe strukturë te bute.

Perdorimi
Gjithmone duhet ta tundi mire perpara se ta aplikoni.Hidhni disa pray ne floke dhe pastaj
krihini floket lehtesisht.
Udhezime
*Mos e perdorni per femijet nen moshen 3 vjec
200ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop