Mbaruar

EQUAVE KIDS PRINCESS CONDITIONER

Lek 1,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Revlon Professional Equave Kids Princess ConditionerKondicioner i lehte dhe shume delikat per princeshat e vogla. Zbut menjehere dhe hidratonfloket e te gjitha gjatesive. Perfundimi floke te mendafshte dhe plot shkelqim.... Lexo me shume

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Revlon Professional Equave Kids Princess Conditioner
Kondicioner i lehte dhe shume delikat per princeshat e vogla. Zbut menjehere dhe hidraton
floket e te gjitha gjatesive. Perfundimi floke te mendafshte dhe plot shkelqim.

  • Formula e lehte
  • E pasuruar me keratin
  • Zvogelon ngaterresen e flokeve
  • Parandalon elektricitetin statik.
  • Permban filtrat UVA / UVB
  • Kujdeset per floket dhe i jep shkelqim te pabesueshëm dhe strukturë te bute.

Perdorimi
Gjithmone duhet ta tundi mire perpara se ta aplikoni.Hidhni disa pray ne floke dhe pastaj
krihini floket lehtesisht.
Udhezime
*Mos e perdorni per femijet nen moshen 3 vjec
200ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes