Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Revlon Professional Equave Hydro Detangling Shampoo | Duo Cosmetics

EQUAVE HYDRO DETANGLING SHAMPOO

Lek 1,200.00
Equave Hydro Detangling Shampoo Energji per floket. Ndihmon ne permiresimin e tekstures se flokeve. Siguron butesi Ndihmon ne krehie E PASUR ME KERATINE ,hidraton dhe pastron ne thellesi.
Nen total: Lek 1,200.00
Ruaj Hiq

Equave Hydro Detangling Shampoo

  • Energji per floket.
  • Ndihmon ne permiresimin e tekstures se flokeve.
  • Siguron butesi
  • Ndihmon ne krehie

E PASUR ME KERATINE ,hidraton dhe pastron ne thellesi.

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.