EQUAVE HYDRO DETANGLING CONDITIONER

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Equave Hydro Detangling Conditioner Energji per floket. Ndihmon ne permiresimin e tekstures se flokeve. Siguron butesi. E pasur me Keratine ... Lexo me shume

Size: 500ml

  • 200ml
  • 500ml
Lek 2,200.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Equave Hydro Detangling Conditioner
  • Energji per floket.
  • Ndihmon ne permiresimin e tekstures se flokeve.
  • Siguron butesi.
  • E pasur me Keratine 
Formuluar si nje produkt me dy-faza, kombinon fazen e siperme e cila jep kondicionim dhe shkelqim,
me fazen e poshtme e cila siguron hidratim dhe ushqim.
Gjithmone para perdorimit duhet tundur shishja qe te perzjehen ingredientet.
Hydro Conditioner lehteson krehjen dhe jep shkelqim. Kujdeset dhe mbron pjesen e jashtme te flokeve.
Rigjeneron strukturen kapilare ne floket e thate dhe te demtuar.
Rezultati i menjehershem: floke te bute, te menaxhueshem, dhe plot energji.
200ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

EQUAVE HYDRO DETANGLING CONDITIONER

Lek 2,200.00