Equave Detangling Blonde Conditioner

Lek 1,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Equave Blond Detangling ConditionerE pasur me Keratine kundra toneve te verdha.Zbutes/balsam pa shplarje per floke bjonde, te dekoloruar, ose me fije.Lehteson krehjen, rigjeneron dhe hidraton floket, duke i lene te bute dhe me shkelqim.Efekti kundra toneve te verdha permban nje... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Equave Blond Detangling Conditioner
E pasur me Keratine kundra toneve te verdha.
Zbutes/balsam pa shplarje per floke bjonde, te dekoloruar, ose me fije.
Lehteson krehjen, rigjeneron dhe hidraton floket, duke i lene te bute dhe me shkelqim.
Efekti kundra toneve te verdha permban nje perqindje te larte te pigmenteve ngjyre blu
te cilet rigjallerojne ngjyren e flokeve, permiresojne fijet dhe ul tonin e verdhe mbi floket bjonde.
Formuluar si nje produkt me dy-faza, kombinon fazen e siperme e cila jep kondicionim dhe shkelqim,
me fazen e poshtme e cila siguron hidratim dhe ushqim.
Gjithmone para perdorimit duhet tundur shishja qe te perzjehen ingredientet.
Rezultat i menjehershem, hidraton intensivisht floket, ndricon dhe permireson ngjyren natyrale te flokeve.
200ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop