EQUAVE BLOND DETANGLING CONDITIONER

Lek 1,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Equave Blond Detangling ConditionerE pasur me Keratine kundra toneve te verdha.Zbutes/balsam pa shplarje per floke bjonde, te dekoloruar, ose me... Lexo me shume

Mbaruar
Equave Blond Detangling Conditioner
E pasur me Keratine kundra toneve te verdha.
Zbutes/balsam pa shplarje per floke bjonde, te dekoloruar, ose me fije.
Lehteson krehjen, rigjeneron dhe hidraton floket, duke i lene te bute dhe me shkelqim.
Efekti kundra toneve te verdha permban nje perqindje te larte te pigmenteve ngjyre blu
te cilet rigjallerojne ngjyren e flokeve, permiresojne fijet dhe ul tonin e verdhe mbi floket bjonde.
Formuluar si nje produkt me dy-faza, kombinon fazen e siperme e cila jep kondicionim dhe shkelqim,
me fazen e poshtme e cila siguron hidratim dhe ushqim.
Gjithmone para perdorimit duhet tundur shishja qe te perzjehen ingredientet.
Rezultat i menjehershem, hidraton intensivisht floket, ndricon dhe permireson ngjyren natyrale te flokeve.
200ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

EQUAVE BLOND DETANGLING CONDITIONER

Lek 1,500.00